We are the Champions!!
We are the Champions!!
We are the Champions!!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

We are the Champions!!

Joaca bine la cel mai inalt nivel!
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cei care creeaza cel mai des subiecte noi
exotic
Deci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Vote_lcapDeci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Voting_barDeci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Vote_rcap 
grimm94
Deci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Vote_lcapDeci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Voting_barDeci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Vote_rcap 
Catalin925
Deci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Vote_lcapDeci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Voting_barDeci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Vote_rcap 
Admin
Deci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Vote_lcapDeci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Voting_barDeci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Vote_rcap 
yczz
Deci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Vote_lcapDeci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Voting_barDeci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Vote_rcap 
guiltyRO
Deci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Vote_lcapDeci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Voting_barDeci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Vote_rcap 
george20
Deci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Vote_lcapDeci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Voting_barDeci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Vote_rcap 
Iulie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Ultimele subiecte
» Etapa 1
Deci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Icon_minitimeDum Sept 30, 2012 3:36 am Scris de adriaaa

» Etapa 1
Deci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Icon_minitimeMier Sept 26, 2012 12:00 pm Scris de gaby_dortmund

» Deci si prin urmare in consecinta am hotarat!!
Deci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Icon_minitimeMier Sept 26, 2012 11:16 am Scris de grimm94

» Alegeri echipa
Deci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Icon_minitimeMar Sept 25, 2012 4:42 am Scris de ilfenomeno

» Clasamentul :)
Deci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Icon_minitimeDum Sept 23, 2012 12:04 pm Scris de grimm94

Sondaj
Va place forumu?
1-da
Deci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Vote_lcap91%Deci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Vote_rcap
 91% [ 10 ]
2-nu
Deci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Vote_lcap9%Deci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Vote_rcap
 9% [ 1 ]
Total voturi : 11
Reguli de joc
Deci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Icon_minitimeSam Sept 15, 2012 2:42 pm Scris de Admin
Sunt admise urmatoarele:

-schemele cu SHIFT si SAGETI
-combinatiile Q+D si Z+D

Nu sunt admise urmatoarele:

-golurile din corner
-combinatiile Q+W si A+D

ATENTIE!!!

Se joaca pana in MINUTUL 90!!
Neprezentarile in meciuri se sanctioneaza regulamentar : cel ce nu se prezinta la meci pierde cu 3-0.
Daca ambele echipe nu se prezinta intr-un meci, acela se va declara NULL ( meciul nu se va puncta …

Comentarii: 0

 

 Deci si prin urmare in consecinta am hotarat!!

In jos 
AutorMesaj
grimm94

grimm94


Mesaje : 44
Puncte : 43422
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/09/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucharest

Deci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Empty
MesajSubiect: Deci si prin urmare in consecinta am hotarat!!   Deci si prin urmare in consecinta am hotarat!! Icon_minitimeMier Sept 26, 2012 11:16 am

Pentru ca si deoarece aceasta este a doua oara cand incerc eu si cu exotic sa refacem forumul pentru a face un campionat destul de frumos in care sa se joace si nu sa se stea, am decis ca acest forum sa se INCHIDA cu tot cu campionat!!!! Nu mai suport sa nu se joace atatea meciuri pentru ca nu s-au prezentat la etape!!! Multumim si ramaneti cu bine!!!
Sus In jos
https://www.facebook.com/grimm.marian?ref=tn_tnmn
 
Deci si prin urmare in consecinta am hotarat!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
We are the Champions!! :: Un Ultim Anunt!!!-
Mergi direct la: